Samsung interaktivní Flip 65" - LH65WMRWBGCXEN

Interaktívny Flipchart displej 65". Ultra HD rozlíšenie 3840x2160, Jas 300nit bez skla, D-Sub, DVI-D, HDMI, USB 2.0, VESA, prevádzka 16/7, len obrazovka bez stojanu

Skladom
Kód: 78
€2 499 €2 998,80 vrátane DPH
Kategória: Produkty
Záruka: 2 roky
Uhlopriečka obrazovky: 65"
Typ panelu: 60Hz New Edge
Jas (typický): 350 (bez skla), 220 (so sklom)
Rozlíšenie: 3,840 x 2,160 (Landscape)
4K: Ano
Kontrastný pomer: 4000:1 (Typ.)(bez skla)
Pozorovací uhol (H/V): 178/178
Doba odozvy: 8 ms (Typ.)
HDMI vstup: 2
USB: 1
RJ45 vstup: Ano
WiFi: Ano
Bluetooth: Ano

Kreslite. Píšte. Inšpirujte.

Vychutnajte si naprosto prirodzený a plynulý spôsob písania a kreslenia spolu s výhodami digitálneho displeja. K tomu, aby ste využili rôzne  hrúbky čiar, farieb a štýlov naviac nepotrebujete dotykové pero. Vytvárať inšpiratívne diela môžete takmer čímkoľvek.

 

Prebuďte svoju kreativitu

Zdieľajte svoje diela

Dotykový displej Samsung Flip umožňuje vďaka rozsiahlym možnostiam konektivity jednoduché zapojenie viacerých užívateľov. Takže vy aj vaši spolupracovníci môžete kedykoľvek upravovať a tvoriť rozmanitý obsah v tej najvyššej kvalite.

Jednoduchá spolupráca

Elegantná ergonómia a intuitívne ovládanie

Užívateľské rozhranie obrazovky Samsung Flip bolo navrhnuté pre jednoduchú navigáciu a rýchly prístup ku všetkým dôležitým funkciám. Ovládacie prvky a jednoduché prehliadanie vytvorených dokumentov máte vždy na dosah. Náhľad obsahu a možnosť jeho rýchlej úpravy pred publikovaním sú samozrejmosťou.

 

Objavte inovácie

Posuňte sa ďalej

Už sa nemusíte prehrabávať nekonečným množstvom papierov, len aby ste našli poznámku skrytú na okraji listu. Jednoducho posuňte obraz alebo využite funkciu hľadania v akejkoľvek z až dvadsiatich digitálnych stránok vytvorených na displeji Flip.

 

Spoľahlivé zabezpečenie a jednoduché odomknutie

Ochrániť obsah pred nežiadúcim záujmom je vďaka možnosti uzamknutia heslom veľmi jednoduché. Rovnako intuitívne potom svoje projekty znova sprístupňujete. Jednoducho ako na svojom telefóne alebo tablete využijete dotykovú obrazovku k zadaniu kódu.

Spoľahlivé zabezpečenie ochráni Vašu originalitu

Uzamknite svoje drahocenné myšlienky pred zvedavým zrakom nepovolaných osôb. Obrazovka Flip je vybavená spoľahlivým zabezpečením, ktoré umožňuje  užívateľom nastaviť individuálne heslo pre prístup len k vybraným projektom.