Interaktívny panel SMART-i-WALL® | Závesný

Vďaka dotykovej technológii priamo v antireflexnom skle ovládate všetko ako na obrovskom tablete. Spolupracujete na projektoch, zdieľate úpravy s kolegami, komunikujete so svetom pomocou 4K konferenčnej kamery alebo len zdieľate obsah priamo z vašeho mobilného zariadenia alebo počítača.

Variant
Môžeme doručiť do:
28.5.2021 28.5.2021 Zvoľte variant
Do 2 týždňov Do 2 týždňov Zvoľte variant
Kód: 23/35- 23/55- Zvoľte variant
Značka: LIKO-S, a.s.
€7 581 €6 428 od €6 428 €9 097,20 vrátane DPH €7 713,60 vrátane DPH od €7 713,60 vrátane DPH
Kategória: Produkty

header

Najpokročilejší interaktívny panel SMART-i-WALL® teraz sprístupňujeme všetkým.

Moderné technológie pre komunikáciu a prezentáciu sú dnes skutočne kľúčovou súčasťou každej kancelárie alebo zasadacej miestnosti. Televízia na stene, ovládače, konferenčné kamery na stole, reproduktory pod stropom. K tomu všetkému sa naviac pripojujete cez svoj počítač. A často pomocou veľkého množstva káblov.

My sme všetko toto vzali a integrovali do jedného dotykového panelu. Výkonný hardware, dokonalý zvuk & najlepšie webkamera na trhu. A tak vznikol SMART-i-WALL® - interaktívna technológia  nabitá novinkami.

part_1

Spojujeme všetko čo poznáte & čo potrebujete. Presne ako to máte radi.

Dotknite sa kdekoľvek. Vďaka dotykovej technológii priamo v antireflexnom skle ovládate všetko ako na obrovskom tablete. Spolupracujete na projektoch, zdieľate úpravy s kolegami, komunikujete so svetom pomocou 4K konferenčnej kamery alebo len zdieľate obsah priamo z vašeho mobilného zariadenia alebo počítača.

 

part_2

Prstami alebo stylusom. Ovládajte podľa nálady.

Spolupracujte, tvorte alebo sa len bavte. SMART-i-WALL® sa Vám prispôsobí. Rovnako ako intuitívny systém gest, pravidelné aktualizácie alebo non-stop technická podpora. Žiadny nie je rovnaký aj kvôli  IOT konektivite, vďaka ktorej môžete Vašu zasadaciu miestnosť alebo kanceláriu premeniť na Smart Office. 

footer