Bezdrôtový ovládač prezentácii Logitech Spotlight Plus

Malé zariadenie. Veľký dôraz. Ovládač Spotlight a jeho sprievodné aplikácie spoločne vytvárajú celú radu inteligentných a prispôsobiteľných funkcií. Môžete tak s istotou vystúpiť pred zúčastnených a bez obáv zahájiť prezentáciu.

Variant
Môžeme doručiť do:
17.5.2021 17.5.2021 Zvoľte variant
Do týždňa Do týždňa Zvoľte variant
Kód: 60/BRI 60/ZLA Zvoľte variant
Značka: Logitech
€109,17 €131 vrátane DPH
Kategória: Príslušenstvo

ZOZNÁMŤE SA. SPOTLIGHT.


Celkom nový štandart v ovládaní prezentácii. Prechádzajte snímky s istotou na vzdialenosť až 30 metrov a využívajte moderné ukazovátko pre funkcie Zvýrazňovania, Zväčšovania alebo označovania oblasti záujmu pomocou funkcie Digitálny laser.

 

 

UKAZUJTE


Vyberte si medzi tromi pokročilými režimami ukazovateľa. Zvýraznenie na obrazovke vytvorí efekt reflektorov, Zväčšovanie umožní priblížiť detaily a Digitálny laser zas presne označiť informácie.

*Aktivované prostredníctvom aplikácie Logitech Presentation App

 

PREHRÁVAJTE

Využije kurzor na obrazovke pre prehrávanie a pozastavovanie videí, spúšťanie odkazov a interakcií so širokou škálou obsahu. Ovládač Spotlight je vybavený pohybovým snímačom – spád prezentácie tak nemusíte brzdiť a pohybovať sa v blízkosti myši alebo notebooku.

 

 

SPOLIEHAJTE SA


Ovládač Spotlight je možné pripojiť behom chvíle pomocou prijímača USB alebo technológie Bluetooth® Low Energy. Na väčšine platforiem je možné využiť pripojenie plug-and-play a kompatibilitu s väčšinou rozšírených prezentačných  aplikácií. Ovládač je naviac plne nabíjací a disponuje pôsobivým dosahom 30 metrov.

*Po úplnom nabití vydrží fungovať až 3 mesiace. Môže se líšiť podľa spôsobu používania.
*Môže sa líšiť v závisloti na podmienkach okolitého prostredia a používania.

 

NAČASUJTE


Majte čas dokonale pod kontrolou od prvého po poslednú snímku. Nastavte si v rámci aplikácie časové mílniky a prijímajte vibračné upozornenie priamo do svojej ruky.

*Aktivované prostredníctvom aplikácie Logitech Presentation App.