Bezdrôtový headset Logitech H800

Naša najlepšia a najuniverzálnejšia súprava doslova nenahraditeľná pre majiteľov mobilných telefónov, užívateľov počítačov a tiež hráčov.

Vyprodáno
Kód: 54
Značka: Logitech
€100,83 €121 vrátane DPH
Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

VOĽNOSŤ BEZDRôTOVÉHO PRIPOJENIA PRE VŠETKY VAŠE ZARIADENIA


Súprava H800 je vybavená nanoprijímačom USB pre počítače a technológiu Bluetooth® pre chytré telefóny, tablety a Bluetooth kompatibilné počítače. Jednoducho sa pripojte a prepínajte medzi zariadeniami bez toho, aby vám prekážali káble. Keď potrebujete hovoriť s klientami alebo členmi svojho tímu, môžete si držiak mikrofónu jednoducho nastaviť do ideálnej polohy.

 

BEZDRôTOVÁ NÁHLAVNÁ SÚPRAVA BLUETOOTH


Spárujte sa s ľubovoľným Bluetooth kompatibilným zariadením alebo vložte nenáročný nanoprijímač do portu USB-A a pohybujte sa bez obmedzení vo vzdialenosti až 12 m (40 stop) od pripojeného zariadenia. Dobíjacia bateria poskytuje šesť hodín bezdrôtového zvuku bez výpadku. 

 

 

BOHATÝ STEREOFÓNNY ZVUK S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM


Laserom optimalizované meniče a integrovaný ekvalizér potlačujú skreslenie na minimum. Vychutnajte si bohatý krištáľovo čistý digitálny zvuk, vďaka ktorému rozoznáte aj tie najjemnejšie tóny pre úplne ponorenie sa do hudby, hier a hovorov.

 

 

MIKROFÓN S POTLAČENÍM ŠUMU

Mikrofón je možné umiestniť za účelom lepšieho snímania hlasu a potlačenia okolitého šumu. A keď držiak umiestnený na pravej strane práve nepoužívate, stačí ho sklopiť k hlavovému mostu. 

 

 

OVLÁDACIE PRVKY NA SLUCHÁTKU


Upravte hlasitosť, stlmte zvuk, ovládajte hovory, prepínajte skladby / oprakované prehrávanie a vyberajte zariadenie pomocou celej sady ovládacích prvkov umiestnených na pravom nášníku. Ovládajte prichádzajúce hovory a zábevu bez prerušenia. Keď ste na cestách, môžete nanoprijímač uložiť do priestoru v spodnej časti ľavého náušníku. 

 

 

PRIJÍMAČ USB-A + BLUETOOTH


Nanoprijímač USB-A stačí zapojiť do portu USB-A počítača alebo sa spárovať s Bluetooth kompatibilným chytrým telefónom, počítačom alebo tabletom. Je možné nabíjať pomocou priloženého káblu USB-A; v priebehu nabíjania naviac môžete bez problémov hovoriť. Vychutnajte si až šesť hodín bezdrôtového zvuku pre všetky vase hovory, hudbu alebo hry.