Bezdrôtová klávesnica & myš Logitech MK470

Ultraštíhlá, kompaktná a tichá sada bezdrôtovej klávesnice a myši.

Môžeme doručiť do:
17.5.2021
Do týždňa
Kód: 51
Značka: Logitech
€42,50 €51 vrátane DPH
Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

MINIMALISTICKÁ. MODERNÁ. ŠTÍHLA.

Sada MK470 Slim Combo vyniká svojou jednoduchosťou. Štíhly profil a minimalistický design premenia vašu klávesnicu a myš na pastvu pre oči na vašom úhľadnom, elegantnom stole.

 

 

PRIESTOROVO ÚSPORNÁ PRODUKTIVITA

 

Kompaktná klávesnica zahŕňa číselnú klávesnicu a 12 funkčných klávesových skratiek, vďaka čomu máte všetko potrebné na dosah ruky. Štíhla myš je dokonale prenosná a jednoducho sa vojde do tašky na notebook alebo do kapsy pre produktivitu na cestách.

Kompaktná konštrukcia zaistí, že budete môcť pracovať aj na tých najmenších stoloch a zároveň mať myš pohodlne na dosah.

 

PLYNULÉ, POHODLNÉ PÍSANIE A MANIPULÁCIA S MYŠOU


Nízkoprofilové klávesy uchytené technológiou Scissor umožňujú plynulé, jednoducho návykové písanie podobné ako na notebooku. Ladný, zaoblený tvar myši skvelo padno do ľavej aj pravej ruky.

 

ULTRATICHÁ PRÁCA


Tichá klávesnica a laboratórne  testovaná myš s 90% redukciou hluku zaistí dokonale tiché pracovné prostredie pre vás a vaše okolie.

 

 

NENÁROČNÉ A SPOĽAHLIVÉ BEZDRôTOVÉ PRIPOJENIE

 

Nenáročný prijímač USB plug-and-play disponuje silným bezdrôtovým pripojením2,4 GHz s dosahom 10 metrov . Vďaka tomu bude váš stôl úhľadný, bez veľkého množstva káblov a svoje zariadenia si budete môcť usporiadať presne tak, ako a kde ich budete chcieť mať.